Російські окупанти просунулися у сусідніх Бердичах і Семенівці

Вірогідно, через обвал фронту в районі Очеретиного і Новобахмутівки на Авдііївському напрямку, про що ми писали раніше, ворог просунувся вперед і трохи південніше – на сусідній ділянці в Бердичах і Семенівці.

Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState». Дивись скриншоти його карти за 23 квітня, на яких він червоно-коричневими штриховкою та пунктиром позначив захоплені російськими фашистами території.

Окрім того, західніше Семенівки в наш бік відчутно розширилася сіра зона.

Станом на зараз ворог впевнено контролює щонайменше дві третини Бердичів, Збройні сили України – близько одного відсотка, решта населеного пункту перебуває в сірій зоні активних боїв.

В Семенівці ворог впевнено контролює п’яту частину села, решта перебуває в сірій зоні. Фактично Сили оборони втратили контроль над обома населеними пунктами.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Разведчик ВСУ применяет свой протез ноги в ходе боевых действий. Видео

19.09.2019 - 17:47
Спикер Министерства обороны Украины Максим Праута подтвердил утреннюю предварительную информацию пресс-центра Объединенных сил об отсутствии у нас боевых потерь за восемнадцатое сентября. А из его формулировки за первые двенадцать часов ...

Австралийка сняла на видео захватывающую битву змей

17.01.2018
Поскольку сейчас в Австралии лето, ...

В Подмосковье потерпел крушение танк (видео)

03.06.2016
Происшествие с танком случилось у ...