Російські окупанти просунулися у Часовому Ярі

Російські загарбники третій день поспіль потрохи просуваються у нескореному містечку Часів Яр західніше окупованого Бахмута на Краматорському напрямку.

Про останні досягнення ворога сьогодні о 8:06 повідомив новинний Телеграм-канал «Донбас Оперативний»: Кацап має частковий успіх на півночі та півдні мікрорайону «Канал», атакуючи мотострілецькими підрозділами за підтримки оперативно-тактичної авіації та артилерії».

Наш захисник, який воює на цій ділянці фронту і веде Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?», о 8:51 оприлюднив відео знищеного населеного пункту, відзняте безпілотним літальним апаратом, з коментарем:

«На околицях Часового Яру важкі бої. Окупанти мають перевагу у всьому… Тих, хто продовжує розповідати про якусь стабілізацію, запрошуємо до нашої компанії. Ворожа артилерія працює цілодобово… Авіація розносить місто».

О 9:57 авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» підтвердив просування загарбників у містечку, позначивши на своїй актуальній карті червоно-коричневими штриховкою і пунктиром втрачену територію, на якій за вчора встигли закріпитися загарбники.

Поруч помітно змістилася в наш бік сіра зона активних боїв, що ми позначили червоною стрілочкю.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Миллиардер Ричард Брэнсон опубликовал видео руин своего дома после урагана

11.09.2017 - 20:50
Стихия не щадит ни богатых, ни бедных. Британский бизнесмен, миллиардер и основатель Virgin Group Ричард Брэнсон стал бездомным. Ураган Ирма разрушил его роскошный особняк, расположенный на частном острове Некер. Ричард ...

Лось раскурочил джип Вячеслава Узелкова: фото, видео

03.05.2017
На Гостомельской трассе под Киевом ...

Чем воюют силы АТО

27.08.2016
Военные рассказали об украинском оружии ...