Російські окупанти просунулися у Бахмуті

А ось біля міста за неповну добу ЗСУ знищили більше роти інтервентів і самі просуваються вперед

За неповну добу на Бахмутському напрямку вже сталося десять бойових зіткнень, в яких наші захисники знищили 141 (майже півтори умовних роти) російського окупанта, 220 поранили, ще одного взяли в полон. 

При цьому загарбники нанесли по нам 477 артилерійських і 9 авіаційних ударів. Про це розповів речник Східного управління військ Збройних сил України Сергій Череватий, заодно дещо заплутано натякнувши на просування сторін:

«Ворог продовжує проводити штурми безпосередньо у самому місті. Наші підрозділи, де є можливість, також тиснуть на ворога і продовжують просування по території. Зокрема, за цю добу на різних напрямках до 500 метрів вдалося пройти нашим захисникам».

Доповідь заступниці міністра оборони України Ганни Маляр, яку вона ввечері оприлюднила у своєму Телеграм-каналі, більш тривожна:

«Ворог не може перемагати якістю, тому бере кількістю. Зокрема, збільшив присутність військ на Бахмутському напрямку на декілька тисяч осіб та намагається використовувати перевагу у важкій артилерії і кількості снарядів.

Російські війська продовжують атакувати ціною великих втрат, які неспівмірно перевищують наші втрати.

У місті Бахмут вони перетворюють будівлі на попіл. Залишають лише фундамент, який неможливо обороняти. Разом з тим, наші війська утримують у Бахмуті рубежі району «Літак».

У передмісті Бахмута сьогодні темпи просування наших військ дещо знижені. Водночас, ворогу не вдається повернути втрачені позиції.

Наші воїни відбивають всі атаки ворога на цьому напрямку».


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Новый клип Бритни Спирс покоряет интернет: видео

21.11.2016 - 14:51
За три дня на Ютубе новый клип Бритни Спирс просмотрели уже более 13.7 миллиона раз. Клип снят на песню Slumber Party («Сонная вечеринка»). Честно говоря, вещь на любителя. Красивая Спирс, симпатичная артистка ...

Появилось видео, как в Виннице злоумышленники разбирают Центральный мост

06.02.2018
В Ситуационном центре муниципальной полиции ...