Російські окупанти просунулися у Бахмуті

Дві атаки, яким передував масований артилерійський вогонь російських окупантів, відбили прикордонники минулої доби на одній з наших позиції в Бахмуті: «Попри виснаження від обстрілів бійці ДПСУ зустріли штурмовиків зосередженим вогнем».

Про це на своїх медіа-ресурсах сьогодні ввечері повідомив пресцентр Державної прикордонної служби України: «Стрілецькі сутички відбувались в урбанізованій місцевості на надкоротких дистанціях. Прикордонники відстрілювали атакувальників зі стрілецької зброї, а для зачистки місцевості використовували ручні гранати».

В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» оприлюднив повідомлення від бійця Збройних сил України, який воює в Бахмуті і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон». Дивись скрін.

Він пише, що наші захисники продовжують нищити загарбників, однак змушені відступати: «Ситуація дуже погана. Не кажіть потім: «Зрада».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Кривом Роге женщина в зале суда спела гимн СССР: видео

01.08.2018 - 23:56
В Кривом Роге в зале Центрально-городского райсуда одна группа граждан вступила в дискуссию с другой. Судьи в зале в это время не было.  В ходе разговора одна из женщин заявила, ...

В Турции прогремел мощный взрыв: видео

11.04.2017
В Турции минимум 10 человек пострадали ...