Російські окупанти просунулися у Бахмуті

Прикордонники мінометним вогнем розбили штурмову групу російських окупантів у Бахмуті, знищивши щонайменше двох інтервентів, ще трьох поранивши, решта розбіглися. Про це на своїх медіа-ресурсах розповів пресцентр Державної прикордонної служби України.

Тим часом, бійці Збройних сил України, які воюють у Бахмуті і ведуть Тедеграм-канали «Бахмутський Демон» і «Передовичок», пишуть, що сили оборони змушені відступати. 

Констатує це і вітчизняний авторитетний укладач фронтових мап «DeepState». Дивись для порівняння його карти від 25 та 26 квітня; на останній ми червоними стрілочками умовно позначили місця просування ворога.

«Бахмутський Демон» попри це залишається оптимістом:

«Бахмут увійде в історію як конвеєр смерті. Крики Пригожина про 2-3 тижні вважаю виправданими, бо в них капець. Один фіг, що вони можуть лишитися на руїнах Бахмута, якщо навколо міста ми їх розірвем. І стане той Бахмут їх могилою».

«Передович0к» більш приземлений, але духом не падає:

«Добрих новин поки немає, але, ми не падаємо духом. Так, важко, але ми виконуємо бойову задачу, з якою поки ми справляємось дуже добре. Багато хто розуміє, про що я кажу. А хто ще досі не розуміє, що ми тримаємо, краще почекайте, і в один момент я розповім завдання саме Бахмуту».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Кужель из «Батькивщины» замочила Мосийчука и Гончаренко: видео

22.12.2016 - 01:56
В эфире программы «Шустер LIVE Будни» нардеп от «Батькивщины» Александра Кужель, известная своей несдержанностью, постоянным перебиванием тех, чья позиция хоть на йоту расходится с ее или цепляет Юлию Тимошенко, изменила себе ...

Появилось видео нападения российских фанатов на болельщиков «Динамо»

15.02.2018
Российские фанаты накануне чемпионата мира ...