Російські окупанти просунулися у Бахмуті

Прикордонники мінометним вогнем розбили штурмову групу російських окупантів у Бахмуті, знищивши щонайменше двох інтервентів, ще трьох поранивши, решта розбіглися. Про це на своїх медіа-ресурсах розповів пресцентр Державної прикордонної служби України.

Тим часом, бійці Збройних сил України, які воюють у Бахмуті і ведуть Тедеграм-канали «Бахмутський Демон» і «Передовичок», пишуть, що сили оборони змушені відступати. 

Констатує це і вітчизняний авторитетний укладач фронтових мап «DeepState». Дивись для порівняння його карти від 25 та 26 квітня; на останній ми червоними стрілочками умовно позначили місця просування ворога.

«Бахмутський Демон» попри це залишається оптимістом:

«Бахмут увійде в історію як конвеєр смерті. Крики Пригожина про 2-3 тижні вважаю виправданими, бо в них капець. Один фіг, що вони можуть лишитися на руїнах Бахмута, якщо навколо міста ми їх розірвем. І стане той Бахмут їх могилою».

«Передович0к» більш приземлений, але духом не падає:

«Добрих новин поки немає, але, ми не падаємо духом. Так, важко, але ми виконуємо бойову задачу, з якою поки ми справляємось дуже добре. Багато хто розуміє, про що я кажу. А хто ще досі не розуміє, що ми тримаємо, краще почекайте, і в один момент я розповім завдання саме Бахмуту».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве устроили самосуд водителю маршрутки за оскорбление матери погибшего бойца АТО: видео

27.10.2017 - 00:54
В сентябре водитель маршрутного автобуса в Киеве очень грубо нахамил матери погибшего на Донбассе защитника Украины. Его обещало наказать руководство транспортного предприятия, но не сделало этого. Вступились за мать молодые ...

Установлен рекорд парковки задним ходом (видео)

14.11.2015
Британец Алистер Моффат установил рекорд ...