Російські окупанти просунулися південніше Бахмута

Минулої доби на Бахмутському напрямку (Донецька область) наші захисники відбили атаки російських окупантів в районах населених пунктів Верхньокам’янське, Спірне, Роздолівка, Благодатне, Бахмут і Кліщіївка.

Про це, серед іншого, в ранковому звіті Генерального штабу Збройних сил України, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», розповів його спікер Олександр Штупун.

Тим не менш, він не назвав наступальні дії агресора на Бахмутському напрямку безуспішними. (Ця характеристика була застосована до Лиманського та Авдіївського напрямків.)

В свою чергу, авторитетний укладач фронтових мап і воєнний експерт «DeepState» вказав на успіх агресора: «Зафіксовано просування ворога на захід від Кліщіївки».

Дивись карти від 25 і 26 січня. На останній ми умовно червоними стрілочками позначили місця просування загарбників. Очевидно, що до траси Бахмут – Костянтинівка агресору залишилося три кілометри.

Окремо в звіті за вчора «DeepState» написав: «Бахмутський відтинок — тривають бої біля Благодатного та Красної Гори. В самому Бахмуті просувань не зафіксовано. На жаль, у ворога є успіхи на захід від Кліщіївки. Останнє може спричинити вихід ворога до Ступочків та Іванівського».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео, как Путин опрокинул стул Эрдогана

23.11.2017 - 16:38
Владимир Путин попал на передовицы, сделав всего одно неловкое движение рукой. Но этого хватило, чтобы упал стул, на котором сидел президент Турции Тайип Эрдоган. Произошла эта история 22 ноября в ...