Російські окупанти просунулися під Кремінною

Неприємні новини з-під Кремінної – російські окупанти суттєво просунулися вперед відтіснивши Збройні сили України від міста. Дивись для порівняння карти авторитетного укладача фронтових мап «DeepState» від третього та четвертого лютого. На останній ми умовно червоними стрілочками позначили місця просування агресора.

У своєму Телеграм-каналі «DeepState» написав: «Ворог переходить у наступ від Кремінної і, як результат, Силам оборони доводиться відходити. На напрямок прибули також танки ворога, які наносять ураження по наших позиціях південно-західніше Кремінної. На жаль, і тут ситуація ускладнилася».

Підтверджує Телеграм-канал «Донбас Оперативний»: «Ділянка Кремінної. Російські війська почали атаки на наші позиції у лісі, використовуючи бронетехніку, зокрема і танки. Під сильним тиском і через погану оборону ЗСУ російські механізовані групи зайняли безліч позицій у лісі. Нашим довелося відступити на старі позиції задля збереження особового складу».

Але втрат уникнути не вдалося — «DeepState» також навів приклад поганої оборони: «Ворожий танк просто розібрав нашу СПшку (спостережний пункт) східніше Ямполівки. Західні танки потрібні нам якнайшвидше, адже підтримка бронею в такій ситуації могла б врятувати хлопців».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице произошло жесткое противостояние на стройплощадке под кладбище: видео

31.07.2017 - 21:24
Очередной день противостояния коммунальных служб и жителей Сабарова не увенчался диалогом о будущем строительстве кладбища вблизи микрорайона. Утром 31 июля словесный конфликт едва не перерос в нечто большее типа «бабьих ...

Винничане произвели фурор на кастинге Х-фактора

02.10.2016
Винничане не обошли внимание шестой ...