Російські окупанти просунулися під Кліщіївкою

Російські окупанти просунулися в районі звільненого минулої осені села Кліщіївка. Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState».

Дивись для порівняння скриншоти його карт за підсумками 20-го і 21 травня. На останній він змістив сіру зону вглиб Кліщіївки, що ми умовно для наочності позначили червоною стрілочкою.

Хоча «DeepState» залишив три чверті населеного пункту підконтрольними Силам оболрони, у своїй анотації до мапи він заначив: «Лінія зіткнення у Кліщіївці уточнюється».

У свою чергу, міністерство оборони фашистської РФ сьогодні заявило про захоплення Кліщіївки. Вчора, нагадаємо, загарбники оприлюднили відео зі своїм прапором біля будинку культури в центрі села.

А військовий блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс у своєму телеграм-каналі «Офіцер» визнав, що село перейшло в сіру зону.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Возле Луны пролетели три загадочных объекта: видео

29.04.2018 - 12:03
На относительно близком расстоянии от лунной поверхности пролетели три непонятных объекта. По чистой случайности они попали в объектив камеры астронома-любителя. Он и разместил видео на YouTube-канале Don’t Stop Motion. На ...

Редчайший случай – Коноплянка забил гол головой: видео

18.12.2016
Полузащитник сборной Украины Евгений Коноплянка ...

В Луганске взорвали полковника Олега Анащенко: видео

04.02.2017
Похоже, череда «загадочных» смертей среди ...