Російські окупанти просунулися під Донецьком, – ISW

Російські окупанти «нещодавно» здійснили підтверджене просування поблизу Донецька. Про це у сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні повідомив американський Інституту вивчення війни (ISW).

Вірогідно, мова про просування загарбників в районі частково окупованого нескореного містечка Красногорівка, про яке ще вчора ввечері повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний».

Підтвердив його і авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState». Дивись скриншот його карти з останнім оновленням, зробленим на початку тридцятого квітня.

На ньому червоними штриховкою і пунктиром позначена територія, на якій вже закріпилися загарбники, східніше міста. При цьому суттєво розширилася в наш бік сіра зона, у тому числі в межах самого населеного пункту, що ми позначили червоними стрілочками.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Индонезии понравились украинские «Буцефалы» и она увеличит заказ этих БТР: видео

30.12.2016 - 14:12
Минобороны Индонезии собирается увеличить закупку украинской бронетехники. Морпехи этой южноазиатской страны успели оценить первую партию БТР-4М «Буцефал», поэтому в оборонном ведомстве решили не ограничиваться заказом 55 единиц. Как сообщает портал janes.com, ...

Появилось видео странного теракта в Екатеринбурге

04.09.2017
В российском Екатеринбурге произошел довольно странный ...