Російські окупанти просунулися під Бахмутом

З великими втратами в живій силі російські окупанти продовжують наступальні дії на Бахмутському напрямку. Лаконічно заявив у вечірньому зведенні речник Генерального штабу Збройних сил України Олександр Штупун.

Тим часом, ситуація навколо Бахмута вже стала критичною в сенсі оточення: ворог близький до того, щоб перерізати дві траси (з Костянтинівки і Слов’янська), по яким відбувається постачання міста.

Наприклад, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» сьогодні увечері написав: «Бахмут — ситуація дуже паршива. Ворог лізе на Іванівське та просувається у районі Красної Гори».

Боєць ЗСУ, який воює в Бахмуті і веде Телеграм-канал «Передович0к», намагається не нагнітати, але в останньому звіті вказує, що ворог вже штурмує наші позиції біля Часового Яру. 

Іванівське і Часів Яр стоять на дорозі до Костянтинівки, Красна Гора – на трасі на Слов’янськ. Дивись мапу від «deepstatemap.live», на якій ми умовно червоними стрілочками позначили напрямки наступу загарбників.

Судячи з усього, використовувати ці траси біля вказаних населених пунктів вже неможливо. Є сподівання на існування якихось путівців з боку Хромового, але це не може бути виходом з ситуації на тривалий час.

Очевидно, наразі агресору вдається повільний наступ з завалюванням наших позицій «гарматним м’ясом». Безумовно, командування ЗСУ знає, що і коли зробити, щоб гарнізон Бахмуту не потрапив в повне оточення, та не дозволить ворогу прорвати фронт.

Але, як довго «їхатиме» повільний російський «каток» на Бахмутському напрямку, залежить виключно від допомоги Заходу. Його політичні еліти пригальмували після харківського і херсонського успіхів ЗСУ. Але вони не можуть не розуміти, що поразки України – це і їх поразки, а наші перемоги – це і їх перемоги.

Сподіватися, що у Путіна скоро закінчиться «гарматне м’ясо», не доводиться.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ уничтожили танк и блиндаж с террористами: новое видео

22.02.2019 - 09:47
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин сегодня утром обнародовал очередное фронтовое видео, снятое беспилотниками ударной группы «К-2» 54-ой бригады ВСУ с комментарием: «Не надо было танки прятать в 3 км от линии ...

Одну из винницких попрошаек вывели на чистую воду: видео

28.12.2016
Почему винничане практически ежедневно жалуются ...

Интернет покоряет видео с лысыми кошками в париках

07.08.2016
Страшнее кошки зверя нет. Это ...