Російські окупанти просунулися на захід від Мар’їнки

За перші вісімнадцять годин четвертого березня на Новопавлівському напрямку російські окупанти за підтримки авіації шістнадцять разів намагалися прорвати нашу оборону в районах Георгіївки, Новомихайлівки, Водяного, Пречистівки та Урожайного.

Повідомивши про це у вечірньому зведенні на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», пресцентр Генерального штабу збройних сил України не вказав, чим закінчилися ворожі штурми.

У свою чергу, наш захисник, який веде Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?», повідомив, що ворог просунувся вперед в районі нещодавно окупованого села Побєда (на мапі позначене синім значком).

Між іншим, нововведення ГШЗСУ нового терміну «Новопавлівський напрямок» викликає подив і непорозуміння, оскільки він виходить неадекватно великим. Раніше тут фіксувалося аж три напрямки: Мар’їнський, Вугледарській і Бердянський. І це було дуже зручно.

Мабуть, після наших поразок і провалу наступу ГШ ЗСУ відмовився від назв з використанням окупованих населених пунктів. Тоді можна було б назвати Мар’їнський, наприклад, Курахівським, а Бердянський Великоновосільським…

Очевидно, по тій самій логіці у Генштабу «зник» Мелітопольський напрямок, натомість з’явився Оріхівський. І при цьому він охоплює всю лінію фронту на Запоріжжі, яка теж є досить великою.

Хоча «Бахмутський напрямок» ГШ ЗСУ продовжує використовувати…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Поветкин отправил Прайса в тяжелый нокаут: видео

01.04.2018 - 00:47
В столице Уэльса Кардиффе российский боксер Александр Поветкин прогнозировано одержал победу над британцем Дэвидом Прайсом. Это был бой за претендентский статус на чемпионский титул WBA. Экс-чемпион мира и владелец поясов ...

Пьяный дядька прыгает на батуте (видео)

07.09.2015
Что у трезвого на уме, ...

Представлен грузовик с 1000-сильным водородным двигателем: видео

02.12.2016
Разработчик уже получил предварительный заказ ...