Російські окупанти просунулися на півночі від Бахмута

Російські окупанти провели кілька хвиль штурмів одного з наших опорних пунктів в Бахмуті, кожного разу збільшуючи тиск на захищаючих його прикордонників введенням в бій дедалі більших резервів.

Однак наші захисники вогнем з мінометів і стрілецькою зброєю в ближньому бою відбили всі атаки, знищивши вісім загарбників (відділення), поранивши ще шістнадцять (два відділення). Разом маємо взвод.

Про це на свої сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» сьогодні ввечері повідомив пресцентр Державної прикордонної служби України.

Паралельно, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» розповів про чергове загострення ситуації під Бахмутом:

«Найбільш небезпечною та важкою ситуація залишається на півночі Бахмуту (насправді це район суттєво північніше міста), де, на жаль, на цей момент просування вагнерів зупинити не вдалось — після захоплення Дубово-Василівки противник веде активний наступ в сусідніх лісопосадках.

В лісопосадці на південному заході Ільїнівки (а це вже власне північ самого Бахмута) продовжуються бої.

Також в районі Собачівки (південь Бахмута) поновилися дуже важкі бої, активно працює ворожа авіація».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Бойцы ОС запустили танцевальный флешмоб: видео

24.02.2019 - 09:51
Наши  боевые потери за двадцать третье февраля по данным предварительной утренней сводки пресс-центра Объединенных сил исчисляются одним погибшим воином. Как еще вчера писал «РЕАЛ», по данным блогера и украинского патриота ...

У границы Украины замечено много российских танков: видео

03.04.2018
Известный проукраинский блогер «IgorGirkin», который отслеживает ...