Російські окупанти просунулися на півночі Авдіївки

Російські окупанти минулої доби знову підтверджено просунулися в районі Авдіївки. Про це в останньому зведенні про бойові дії в Україні повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW).

Хоча його експерти не вказали джерела інформації, в попередні дні успіхи інтервентів в Авдіївці підтверджувалися з різних джерел. Штурмові групи загарбників ведуть безперервні атаки в межах міста (в його в приватній забудові на півночі і півдні).

При цьому, на жаль, починає вимальовуватися ризик оточення наших військ, які перебувають східніше Авдіївки (тримають фронт в районі окупованої Крутої Балки), дивись мапу.

Тим часом, волонтери Дмитро Матюхін і Наталя Маховська повідомили, що дрон-камікадзе інтервентів знищили наш евакуаційний бус з червоним хрестом. Пораненого Влада змогли доставити в Запоріжжя. Але евакуація цивільних зірвана…

Зрозуміло, що це лише краплинка з моря пекла, яке зараз штормить на підступах до Авдіївки.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Потрясающее исполнение гимна Украины на «Арена Львов»

15.11.2015 - 19:32
После такого сборная Украины обязана была обыгрывать Словению. Так и получилось. Результат матча – 2:0 в пользу Украины… (смотрите видео). Чтобы попасть летом следующего года на Чемпионат Европы во Франции, ...

Появилось видео задержания Саакашвили

12.02.2018
По информации Давида Сакварелидзе, сегодня ...

Говорухин заявил, что слово «россияне» звучит отвратительно: видео

17.11.2016
Недавно президент России Путин предложил ...