Російські окупанти просунулися на нові позиції у Мар’їнці

На Мар’їнському напрямку минулої доби російські окупанти за підтримки авіації вели безуспішні штурмові дії в районі Новомихайлівки (південніше Мар’їнки). Про це у ранковому зведенні заявив об’єднаний пресцентр Сил оборони Таврійського напрямку.

Мар’їнка у звіті не згадана, зате окремо пресцентр оприлюднив фотографії знищеного вщент містечка.

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував відчутне просування загарбників у Мар’їнці. Дивись для порівняння скриншоти його карти за тридцяте листопада та перше грудня.

На останньому ми червоною стрілочкою позначили міські квартали, на які ворогу вже вдалося закріпитися. А рожевою – розширення сірої зони активних боїв, вона поглинула решту забудови, на якій окупанти намагаються закріпитися.

Однак адміністративний кордон Мар’їнки проходить ще західніше. Це «DeepState» показав на окремій мапі у своєму Телеграм-каналі. Також він вказав, що бійці першого батальйону 79-ої окремої десантно-штурмової ОДШБр спростовують повну окупацію Мар’їнки.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

«Азовцы» пообещали освободить Донецк: видео

24.09.2017 - 15:20
Под Мариуполем бойцы полка «Азов» провели мероприятия в рамках Дня памяти погибших побратимов-азовцев. Выступая перед побратимами комполка Андрей Билецкий, сказал, что все мы должны помнить ради чего отданы жизни героев. ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

16.02.2019
Рабиновичу на двери какая-то сволочь ...