Російські окупанти просунулися до околиць Стельмахівки

Російські окупанти просунулися впритул до вільного села Стельмахівка Луганської області (південний фас Куп’янського або Сватівського напрямку).

Першим про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і водночас колектив військових експертів «DeepState».

Дивись скриншот його карти за підсумками першого червня, на якому він червоно-коричневими штриховкою і пунктиром забарвив втрачену територію, на якій за вчора встигли закріпитися загарбники. При цьому також в наш бік зсунулася сіра зона активних боїв, що ми умовно позначили червоною стрілочкою.

А вже о 10:39 це підтвердив Телеграм-канал «Трикутник», який висвітлює хід бойвих дій на Куп’янському, Лиманському (Кремінському) і Сіверському напрямках:

«Східніше Стельмахівки противнику вдалося закріпитися вздовж південної лісосмуги балки на глибину до 1,65 кілометра. Загалом у районі Стельмахівки зберігається висока інтенсивність бойових дій, російські війська роблять спроби просунутися, як уздовж балки на південь, так і вздовж паралельної селу лісосмуги у північному напрямку».

Оприлюднена «Трикутником» мапа з просуванням інтервентів загалом співпадає з картою «DeepState».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео уникального природного явления над Азовским морем

09.06.2017 - 21:29
На Херсонщине зафиксировано необычное для Украины природное явление — длиннющее облако в форме трубы или рулона. Заснял на видео и выложил в Ютуб это чудо отдыхающий на берегу Азовского моря ...

Украина сенсационно проиграла Мальте: видеообзор

06.06.2017
В Австрии сборная Украины по ...