Російські окупанти просунулися до Авдіївки з півночі

Російські окупанти тринадцятого листопада просунулися до східної околиці села Степове північніше Авдіївки. Про це з посиланням на геолоковані бойові відео в останньому зведенні про ситуацію на фронті повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

Певним чином «втішає» те, що авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» повідомив про це ще вчора. А от карта ISW виглядає дуже тривожно – жовтим кольором позначені території, які ми втратили за останній час.

Решта даних ISW про ситуацію в Авдіївці фактично є переказом непідтверджених повідомлень українських і рашистських блогерів.

З них зрозуміло, що найбільш сильно ворог тисне на місто саме з півночі – це і Степове, і сусідній Авдіївський коксохімічний завод. Рашисти стверджують, що ЗСУ контролюють щонайменше половину АКХЗ.

Деякі рашистські «воєнкори» писали про успішні контратаки ЗСУ біля Степового та південніше Авдіївки, але вони не мали принципового значення на загальну ситуацію.

Раніше «DeepState» стверджував, що втрата АКХЗ майже гарантує швидку окупацію Авдіївки… Але наразі ЗСУ тримають оборону.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Опубликована архивная любительская съемка старой Винницы (видео)

11.11.2015 - 17:50
Ранее мы публиковали современную съемку Винницы с высоты птичьего полета. Сейчас же Иванчук Станислав выложил в сети видео города 1973 года. Возможно те, кто постарше, смогут увидеть и узнать знакомых ...

В Дании взорванная башня упала на библиотеку: видео

07.04.2018
Вчера в Дании в городе Вордингборг ...

Высший пилотаж на американском военно-транспортном вертолёте Boeing CH-47 Chinook

05.12.2015
В предлагаемом видео «Чинук», принадлежащий ...

Невероятные голы, — видеоподборка

26.10.2015
Предлагаем видеоподборку самых невероятных и ...