Російські окупанти прорвалися в Роботине, триває їх «зачистка»

Вісімнадцятого лютого російські окупанти здійснили підтверджене просування на заході Запорізької області. Про це без подробиць в останньому зведенні про ситуацію довкола України і на фронтах розповів американський Інститут вивчення війни (ISW).

 Очевидно, мова за наш проривний плацдарм в районі звільненого минулого літа села Роботине на Мелітопольському напрямку.

Так, наш захисник і блогер, який веде Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?» вчора о 20:53 написав: «Важкий бій у самому населеному пункті Роботине. Орки намагаються зачепитися за околиці села».

І вже сьогодні о 8:28: «Окупанти проводять штурмові дії з боку Новопрокопівки (південніше Роботиного) та Вербового (східніше Роботиного). На обох ділянках мають просування. Бої тривають».

Авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» у звіті за минулу добу про цю ділянку фронту повідомив наступне:

«Кацапи розпочали масовану атаку від Роботиного до Вербового. Південно-західніше Вербового їм вдалося пробити оборону, зараз Сили оборони намагаються ліквідувати цю проблему. 18.02 інтенсивність дещо спала. Частина орків змогла прорватися у Роботине, але більшість була ліквідована».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Госкино запретило скандальный сериал, в котором снялась Ольга Фреймут: фото, видео

10.01.2017 - 14:54
На основании норм закона Украины о кинематографии Государственное агентство по вопросам кино запретило к показу в Украине телевизионный российско-украинский сериал «Отель Элеон». Сделано это путем отказа в государственной регистрации и выдаче государственного удостоверения ...

Вакарчук представил новую песню: видео

30.03.2018
Несмотря на концертную паузу, самая ...

Кошка усыновила вьетнамскую свинку (видео)

08.04.2016
Кошка, которую вы можете увидеть ...