Російські окупанти прорвалися на околиці міста Часів Яр

Російські загарбники прорвалися на східні окраїни міста Часів Яр на захід від раніше окупованого Бахмута. Про це у своєму зведенні за підсумками четвертого квітня заявив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState».

«Важка ситуація східніше Часового Яру, адже кацап зайшов у крайні будинки. Також були штурми і на багатоповерхівки, але там ворогу не вдалося закріпитися. Силам Оборони важко стримувати натиск противника, який має таку перевагу у живій силі. Враховуючи ситуацію з зайняттям противником позицій на околицях, в Часовому Ярі найближчим часом можуть початись вуличні бої», — вказав «DeepState».

Він зафіксував вищевказане просування інтервентів і на своїй карті, дивись для порівняння її скриншоти за третє та четверте квітня. На останньому він червоно-коричневими пунктиром і штриховкою позначив втрачену територію, на якій закріпився ворог.

Ми ж червоними стрілочками умовно позначили розширення сірої зони в наш бік.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Винничанин снял на видео работу домушников в многоэтажке в микрорайоне «Подолье»

24.02.2019 - 11:54
Благодаря камерам видеонаблюдения винничанин Олег Дудар разложил по полочкам схему, по которой действует группа домушников в микрорайоне «Подолье». Возможно, что эти же люди «работают» и по всей Виннице. Житель одной ...

Собачка делает себе джакузи (видео)

06.04.2016
Многие люди хотят заиметь джакузи. ...