Російські окупанти прорвалися до Авдіївки з півночі

Російські окупанти закріпились на одній з вулиць на північній околиці Авдіївки, в півтора кілометрах від вʼїзду у місто. Там йдуть важкі бої. Про це сьогодні о 2:09 у своєму «Фейсбуці» повідомив головний редактор «Цензор.НЕТ» Юрій Бутусов.

Ще вчора про те, що ворог окупував північні околиці Авдіївки, повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState», про що ми вже писали. Однак його суха подача інформації не підняла хвилю хайпа, на відміну від Юрія Бутусова.

О 12:09 журналіст і визнаний неформальний військовий експерт Андрій Цаплієнко у своєму Телеграм-каналі написав про це ще різкіше, ніж Бутусов:

«…Ситуація в місті стала критичною. Російські штурмовики, користуючись хмарною погодою і неможливістю якісної аеророзвідки, увійшли до міста з північного сходу…  Вони обійшли українські бойові порядки і закріпились в забудові… До основної логістичної артерії українських оборонців їм залишаються сотні метрів… Фактично цими днями вирішується доля Авдіївки».

Обидва журналісти вбачать порятунок Авдіївки виключно в залученні нових резервів живої сили та озброєння. Зокрема, Цаплієнко написав:

«Але ситуація поки що не безнадійна, кажуть військові. Якщо є в наявності піхотні резерви, які мають досвід боїв у міській забудові, російський прорив ще можна ліквідувати, як це було два тижні тому в районі «Царской Охоты» і вулиці Соборної (на півдні Авдіївки)».

Але якщо резервів нема? Блогер і боєць 24-ої окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» закликав усіх не скиглити.

По-перше, це нічим не допоможе нашим захисникам, тільки додатково демотивує. По-друге, погана ситуація спостерігається на багатьох ділянках фронту, де ми змушені відступати — хто знає, як її виправити, може спробувати.

Головне, щоб наші захисники не потрапили в оточення в Авдіївці…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Бойцы ВСУ взяли в плен троих террористов ДНР: видео

23.05.2018 - 01:14
Бойцы ВСУ рассказали ТСН о том, как 20 мая возле оккупированного Гольмовского взяли в плен троих боевиков ДНР. «К вражеской позиции военные приблизились под вечер, подошли вплотную без единого выстрела, боевиков ...

Танец украинских пограничниц взорвал соцсети: видео

20.06.2018
В сети становится популярным видео, ...

Певица Шер произвела фурор своим нарядом: фото, видео

22.05.2017
Несмотря на относительно немолодой возраст, ...