Російські окупанти повільно просуваються у Бахмуті, – розвідка Британії

Російські окупанти продовжують повільно просуватися вперед в Бахмуті, але «Україна загалом стримує російське оточення з півдня вздовж вулиці Корсунської, старої головної дороги на захід від міста (Бахмут – Костянтинівка)».

Так дещо суперечливо і неповно охарактеризувало Міністерство оборони Великобританії ситуацію в Бахмуті з посиланням на власну розвідку: «Лінія фронту в центрі міста проходить переважно вздовж головної залізничної лінії».

При цьому в Лондоні припускають, що загарбники перекинули значні сили з-під Донецька в Бахмут. А для солідності й загадковості сформулювали не до кінця зрозумілу тезу:

«Для обох сторін точна послідовність будь-якого значного відведення своїх підрозділів навколо Бахмута стала критично важливим питанням, оскільки Україна хоче вивільнити наступальні сили, а Росія, ймовірно, прагне відновити оперативний резерв».

Більш свіжіші дані навів боєць під ніком Бахмутський демон. Наразі вдалося стабілізувати лінію боєзіткнення по залізниці. Вдалося вибити ворога з “Алеї троянд”, куди вони здійснили набіг. Також тримаються підступи до міста з боків Хромового і Іванівського.

Тим часом, нардеп і фронтовий волонтер Юрій Мисягін на своїй сторінці в соціальній мережі «Твіттер» повідомив: «Трофейний ТОС-1А «Солнцепек» в районі Бахмута». І оприлюднив його фото.

Вірогідно, що він був захоплений раніше, а зараз воює проти своїх попередніх господарів.

 



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Удар ракети “Фламінго” по заводу в РФ потрапив на відео

25.02.2026 - 17:19
У мережі з’явилося відео, на якому зафіксовано момент ураження стратегічного підприємства в російському місті Воткінськ. Кадри оприлюднив Telegram-канал «Досье шпиона», зазначивши, що йдеться про удар крилатою ракетою «Фламінго» по виробничих ...

Резніков показав британські танки Challenger 2 в Україні

28.03.2023
Британія і Україна офіційно підтвердили ...

Голова Вінницької ОВА Борзов повідомив про ракети у небі

05.12.2022
Голова Вінницької обласної військової адміністрації ...