Російські окупанти підірвали ЛЕП і замінували водонапірні свердловини

Підрив рашистами високовольтних ліній  електропередач спричинив масштабні руйнування в населеному пункті. Знищено півтора кілометри ЛЕП.

Про це повідомив голова Херсонськоъ ОВА Янушевич.

За його словами, оперативно полагодити поломки неможливо — бракує фахівців, обладнання та й російські загарбники не дадуть цього зробити. Ймовірно, у Бериславі не буде світла до повної деокупації міста.

Крім цього, окупанти замінували в місті водонапірні свердловини. Всього їх там 14. Скільки з них заміновано – уточнюється.

Тим часом в Горностаївці Каховського району прогреміли потужні вибухи.

Підрив рашистами високовольтних ліній електропередач спричинив масштабні руйнування в населеному пункті. Знищено півтора кілометри ЛЕП. Оперативно полагодити поломки неможливо — бракує фахівців, обладнання та й російські загарбники не дадуть цього зробити. Ймовірно, у Бериславі не буде світла до повної деокупації міста. Крім цього, окупанти замінували в місті водонапірні свердловини. Всього їх там 14. Скільки з них заміновано – уточнюється.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В презентации песни «Твои глаза» Светланы Лободы акцент сделан на грудь

06.09.2016 - 13:55
Популярная певица Светлана Лобода не изменяет традиции. Представляя новый танцевальный хит «Твои глаза», она остается верна себе и вновь радует поклонников уникальным… бюстом. Именно ему отводится центровое место в клипе, ...

Появилось новое видео обстрела депутата Госдумы на Донбассе

05.03.2018
Российские СМИ продолжают рассказывать историю ...

В небе над США сгорел метеорит – очень похоже на случай у Львова (видео)

18.05.2016
На северо-востоке США зафиксировано падение ...

Мастерский разворот длинномерного грузовика на узкой дороге

18.12.2015
У водителя длинномерного грузовика возникла ...