Російські окупанти підійшли до околиць Вовчанська

За минулу добу російські окупанти відчутно просунулися у прикордонні на півночі Харківщині. Це зафіксував авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState».

Дивись для порівняння скриншоти його сьогоднішньої і вчорашньої карти за підсумками відповідно десятого та одинадцятого травня – за вчора окупована територія збільшилася майже втричі.

При цьому на її половині загарбники вже встигли закріпитися, решта перебуває у сірій зоні активних боїв.

В окремому матеріалі у своєму Телеграм-каналі «DeepState» чітко описав ці зміни на двох основних напрямках удару. Більш західний – на стратегічно важливе село Липці:

«Московити фактично зайняли села Стрілеча, Красне, Пильна, Борисівка… Намагаються закріплятися в населених пунктах Мороховець, Олійникове, Лук’янці, Зелене. Тривають бої за Глибоке».

Очевидною ціллю більш східного удару інтервентів є містечко Вовчанськ:

«Кацапи зайняли населений пункт Плетенівка та рухаються в бік Вовчанська. Намагаються закріпитися в селах Огірцеве, Гатище, Стариця, Бугруватка… Підібралися до північних околиць міста Вовчанськ, намагаються закріпитися».

Загалом стан справ досить важкий. Судячи з усього, Силам оорони не вистачає бійців, але не тільки:

«Ситуація продовжує ускладнюватися. Ворог заводить поступово на нашу територію все більше сил, безперервно заходить піхота… Необхідно приділити більше уваги цьому регіону і нарешті налагодити комунікацію, або ворог матиме ще більший успіх, що призведе до дуже негативних наслідків… Без введення резервів ситуація може стати вкрай жахливою…».


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Девушка-водитель прямо на ходу покидает автомобиль (видео)

12.09.2015 - 14:37
Это очень странное видео еще раз подтверждает тот факт, что на дороге порой происходит то, что даже сложно себе представить. Например, автомобиль, который едет впереди, может внезапно остаться без водителя. ...

Наркоман на «Жигулях» гонял по зданию казанского аэропорта: видео

23.12.2016
По пассажирскому терминалу международного аэропорта ...

Как бойцовый цыпленок крупную птицу прогнал (видео)

16.12.2015
Тот самый случай, когда размер ...