Російські окупанти перекинули резерви на Мелітопольський напрямок

За літо і осінь Збройні сили країни звільнили на Мелітопольському і Бердянському напрямках (Запорізька область і південь Донеччини) 261,7 квадратних кілометри території. В тому числі за останній тиждень – 5,2 кв. км.

Про це в сьогоднішньому зведенні за минулий календарний тиждень, оприлюдненому в її Телеграм-каналі, розповіла на той момент ще заступниця міністра оборони Ганна Маляр (через декілька годин її і інших 5 заступників було звільнено внаслідок нещодавньої відставки Резнікова і призначення Умєрова)..

Додамо, що більшість цих території звільнена на Бердянському напрямку, де останніх півтора місяці ми майже припинили наступ. Наразі ведення наступальної операції йде на Мелітопольському напрямку (південніше міста Оріхів).

Однак за даними останнього звіту Міністерства оборони Великобританії російські окупанти перекинули на Мелітопольський напрямок щонайменше п’ять десантно-штурмових полків. За нормативами це десь 8 тисяч штиків, однак швидше за все, вони сильно недоукомплектовані.

В Лондоні чомусь впевнені, що окупанти збираються використовувати десантників для оборони. Однак не важко помітити на мапі, що наш проривний плацдарм південніше Оріхова просто «проситься» в оточення.

До речі, про ризик останнього в своїх зведення регулярно повідомляє 46-а аеромобільна бригада ЗСУ, яка воює на цій ділянці фронту. Тому, мабуть, не варто вже зовсім зневажати «десантуру» окупантів, яка в РФ є головною наступальною силою.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Адвокат Полозов рассказал о своем похищении сотрудниками ФСБ: видео

25.01.2017 - 17:47
Факт задержания в Симферополе адвоката Николая Полозова и препровождения в помещение, занимаемое ФСБ, моментально стал обсуждаемым в соцсетях. После допроса его отпустили. Он уверяет, что, ссылаясь на российские законы, хранил ...

В Австралии сняли на видео драку двух забавных коал

23.12.2017
Австралийские коала в понимании людей ...