Російські окупанти перейшли в наступ під Кремінною

Відчутно змінилася ситуація на північній ділянці фронту (переважно Луганська область, частково Харківська і зовсім трішки Донецька). Так, сьогодні в вечірньому зведенні речник Генерального штабу Збройних сил України Олександр Штупун заявив, що на Лиманському (Кремінському) напрямку російські окупанти ведуть наступальні дії. Тоді як на Куп’янському (Сватівському) ведуть активну оборону.

Також за перші вісімнадцять годин 26 листопада ворог вів інтенсивні артилерійські обстріли: «Зокрема, по районах населених пунктів Берестове, Куп’янськ, Котлярівка, Табаївка і Крохмальне Харківської області; Новоселівське, Стельмахівка, Макіївка, Площанка і Діброва на Луганщині та Терни і Райгородок Донецької області. Біля Берестового противник застосував ударний БПЛА».

Тим часом російські пропагандисти стверджують, що загарбники майже захопили прифронтове Новоселівське Луганської області.

Нагадаємо, українські спікери тривалий час анонсують наступ ЗСУ в Луганській області на Кремінну і Сватово.

В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» розповів, посилаючись на місцевих жителів, що артилерія ЗСУ била по об’єктам інтервентів в Рубіжному, Алчевську, Нижній Дуванці та Сватовому Луганської області.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В России ветром снесло крышу жилой пятиэтажки (видео)

21.03.2016 - 19:55
В Красноярском крае России сильный ветер, до 30 м/с, снес крышу пятиэтажного жилого дома. Жилец соседнего дома, заметив, что крыша рядом стоящего строения как-то странно приподнимается, начал снимать это на видео. ...

Появилось видео битвы людей за сахар в российском Омске

13.05.2017
Что это — хроническая ментальная падкость ...