Російські окупанти отримали нові проблеми у Бахмуті

Російські окупанти не здобули жодних підтверджених перемог у Бахмуті або навколо нього, але, можливо, перекидають додаткові резерви в район міста. Про це, серед іншого, в останньому зведенні про російсько-українську війну заявив американський Інститут вивчення війни (ISW).

В свою чергу, вітчизняний воєнний експерт і авторитетний укладач фронтових мап «DeepState» все-таки фіксує незначні просування загарбників у Бахмуті. 

А боєць Збройних сил України, який воює в місті і веде Телеграм-канал «Передович0к», в останньому своєму зведенні написав: «Активною фазою сьогодні є центр, тому в мене багато роботи і дуже мало часу. Скажу так, ситуація досить важка, але ми стоїмо».

Тим часом, ватажок ПВК Вагнера Пригожин знову жаліється — цього разу не на брак снарядів, а на нестачу гарматного м’яса. Каже, що його ПВК закінчується і скоро її не буде.

 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Дальнобойщики помогли спасти груз и машину коллеги (видео)

27.12.2015 - 12:28
Дорога, тем более дальняя, сопряжена с немалой толикой опасностей и неожиданностей. Неприятность случилась с прицепом одной из фур. Его занесло на обочине и он, возможно из-за неправильно распределенного груза, так ...

Крошечный фонарик питается от тепла рук (видео)

20.11.2015
Термоэлектрический генератор часто используют для ...

Дальнобойщики заблокировали переправу в Крым: видео

17.02.2017
На Таманском полуострове в Краснодарском ...