Російські окупанти незначно просунулися вперед під Авдіївкою

На Авдіївському напрямку протягом перших вісімнадцяти годин поточної доби російські окупанти вели безуспішні штурмові дії за підтримки авіації в районах самої Авдіївки, та сусідніх Кераміка, Степового (на мапі позначено зеленим квадратиком) і Тоненького (синім).

Тут нашими захисниками відбито близько десятка атак ворога. Також окупанти завдали авіаційного удару по району Орлівки. Артилерійські та мінометні – по двом десяткам населених пунктів, в тому числі, по Кераміку, Степовому, Авдіївці, Опитному (окупованому), Сєверному та Первомайському.

Про це, серед іншого, у вечірньому звіті, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», розповіла пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

В свою чергу, наш захисник, який веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон», о 16:43 повідомив: «В Авдіївці — пекло. Вони (інтервенти) поставили все на оточення міста. Просування орків повільне. Поки так».

Хочеться вірити, що «Бахмутський Демон» має на увазі ті просування агресора, про які повідомлялося в попередні дні. В будь-якому випадку, чекаємо інформації з альтернативних джерел.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Вера Брежнева упала на концерте: видео

13.04.2018 - 22:55
Известная певица из Украины Вера Брежнева упала во время концерта. Бывшая участница популярной группы «Виа Гра» пела песню «Близкие люди», а когда спустилась со сцены поближе к зрителям, за что-то ...

Ди Мария в свой день рождения помог ПСЖ разгромить «Барселону»: видео

15.02.2017
Вот стоило футбольным экспертам объявить, ...

Погба на пресс-конференции убрал со стола бутылку пива, видео

16.06.2021
У звездных футболистов появилась новая ...