Російські окупанти незначно просунулися на Куп’янському напрямку

На Куп’янському напрямку (сама північна ділянка фронту) минулої доби російські окупанти вели штурмові дії в районах Синьківки, східніше Петропавлівки та Іванівки (на мапі позначена синім квадратиком) Харківської області, де наші захисники відбили сім ворожих атак.

Про це в ранішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» у своєму звіті за дев’ятнадцяте листопада констатував, що на цій ділянці фронту бійцям Сил оборони доводиться потрохи відступати:

«Тривають зіткнення біля Лиману Першого та Першотравневого — ворог мав частковий успіх біля останнього. Біля Лиману Першого дуже складна ситуація, постійно десь доводиться відходити. Ворог дошкуляє як скидами (з дронів), так і постійними штурмами. Додаткові проблеми створюють так звані «блукаючі орки», які губляться в лісі».

Певною мірою «рятує» те, що це малонаселена місцевість і до Куп’янська ще відносно далеко – з такими темпами просування загарбникам на подолання цих восьми кілометрів знадобляться роки.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

«Динамо» и «Заря» сыграли в фантастические 4:4 – видео голов

01.10.2017 - 21:38
Волевая ничья после 0:3 в первом тайме После сенсационной победы в Бильбао над испанским Атлетиком в Лиге Европы лугаанская «Заря» выдала блестящий матч против «Динамо» в Премьер-Лиге. Проигрывая после первого ...

Злидні. Чудесный украинский мультфильм

08.12.2015
Злидні. Чудесный украинский мультфильм Украинская ...

Произошло извержение крупнейшего вулкана Европы Этна, опубликовано видео

25.08.2018
На северо-востоке итальянского острова Сицилия ...