Російські окупанти намагалися прорвати фронт під Кремінною

Минулої доби на Лиманському (Кремінському) напрямку російські окупанти намагалися прорвати оборону наших військ, ведучі безуспішні наступальні дії у районах населених пунктів Невське, Червонопопівка, Кремінна, Діброва, Білогорівка та Берестове.

Про це в ранковому зведенні заявив речник Генерального штабу Збройних сил України Андрій Ковальов. При цьому не зовсім зрозуміло, що він має на увазі, коли вказує Кремінну – адже це тил загарбників.

Тим часом, інші джерела вказують, що ворогу таки вдалося просунутися вперед на цій ділянці фронту. Наприклад, Телеграм-канал «Донбас Оперативний»: «Противник підійшов по сірій зоні до Ямполівки і Торського».

Вітчизняний воєнний аналітик і авторитетний укладач фронтових мап «DeepState» це також відмітив. 

Але в звіті за минулу добу «DeepState» не придав цьому уваги: «Йдуть локальні бої на ділянці від району Площанки до півдня Діброви (фактично по всьому Кремінському напрямку)».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Беспредел адептов Кремля в Минске на переговорах по Донбассу: видео

16.02.2017 - 00:25
В среду 15 февраля Россия организовала попытку дискредитации Минска как площадки для работы Трехсторонней контактной группы. Причем, такую оценку происшедшему дали в МИД Беларуси. История же произошла следующая. Группа граждан ...

Появилось видео гибели российского пилота Су-25 Романа Филипова

05.02.2018
Появилось видео гибели российского пилота ...

Туристы засняли на видео битву крокодила с двумя львами

16.05.2017
Как правило, в национальных парках ...