Російські окупанти готуються до контрнаступу ЗСУ в Бахмуті

Ситуація в Бахмуті Донецької області залишається вкрай складною, але не тільки для Сил оборони. Ворог тут несе величезні втрати. Крім того, починає істерити…

Так, ватажок російсько-фашистської ПВК Вагнера Пригожин звернувся з листом до міністра оборони РФ Шойгу з закликом допомогти втриматись на Бахмутському напрямку. 

Пригожин повідомляє, що начебто вони знають про плани командування ЗСУ розпочати найближчим часом масштабну контрнаступальну операцію, яка фактично дозволить розтрощити його угруповання. Мовляв, він знає, як цьому протидіяти, але без допомоги армії не впоратися…

«За наявною інформацією, наприкінці березня — на початку квітня противник планує розпочати широкомасштабний наступ і завдати флангових розсікаючих ударів, з метою відрізати підрозділи ПВК «Вагнер» від основних сил ЗС РФ.

Прошу Вас вжити всіх необхідних заходів для запобігання відсікання ПВК «Вагнер» від основних сил ЗС РФ, що призведе до негативних наслідків для СВО», — написав Пригожин.

Звісно, він може брехати. Наприклад, щоб виправдати свою майбутню поразку у Бахмуті. Скаже, що попереджав Шойгу, а той не допоміг… А може це правда, яка й без нього відома як Шойгу, так і, звісно, українському командуванню. І той самий наступ вже неводворотній, щоб там не писав Пригожин.

Зазначимо, що заступниця міністра оборони України Ганна Маляр сьогодні в ефірі телемарафону зазначила, що оборона Бахмута стримує наступ ворога, дозволяє ЗСУ знищувати найбільш боєздатні підрозділи ворога і дає можливість підготуватися до контрнаступу. Крім того, вона чесно сказала, що окрім успіхів ЗСУ, у ворога в Бахмуті на деяких ділянках теж є просування. Тобто підтвердила те, що щоденно повідомляють з фронту наші бійці і експерти.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Что происходит с круизным лайнером во время шторма

16.12.2015 - 19:20
Круизный лайнер только кажется таким огромным. По сравнению с океаном – это песчинка в пустыне. А что происходит во время сильного шторма с кораблем и пассажирами, которые в нем? Посмотрите ...

Сняли видеопрогноз будущего России (видео)

26.12.2015
Состояние экономики России комментируют все, ...

В Кемерово народ требует отставки губернатора и Путина: видео

27.03.2018
В российском Кемерово тысячи человек ...