Російські окупанти готують контрнаступ, – Гайдай

Російські окупанти, схоже, готують контрнаступ на Куп’янськ Харківської області. Це припустив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, коментуючи те, що ворог стягнув дуже великі сили в район сусіднього Сватово на Луганщині.

Якщо зважати на те, що Сергій Гайдай зазвичай зумисно публічно трохи недооцінює ворога і переоцінює Збройні сили України, така заява виглядає більш ніж серйозно.

Але поки що блогер і український патріот з Донецька «Necro Mancer» звернув увагу на цікаву переписку рашистів. В ній йдеться про те, що на лінії фронту в Харківській області загарбники страждають від снайперів ЗСУ і не мають чим відповісти. 

Відстань між позиціями противника – півтора кілометри. Наші снайпери вбили вже кількох інтервентів. Але в окупантів є лише снайперські гвинтівки Драгунова, які ефективні лише на відстань до вісімсот метрів. До того ж нема підготовлених снайперів.

Але це не завадить агресору атакувати, традиційно засипаючи поля трупами своїх солдатів…


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео, как писатель Прилепин командует открыть огонь из зенитки

13.03.2017 - 14:23
Российский писатель Захар Прилепин, который с недавних пор приехал на оккупированную часть Донбасса и вступил в ряды боевиков ДНР, снял на видео коротенькое циничное обращение, после чего отдал приказ открыть ...

При помощи винтовки исполнили музыкальный хит (видео)

03.01.2016
Как оказалось, музыку можно исполнять ...