Російські добровольці вибили путінську армію з селища Тьоткіне

Легіон «Свобода Росії» о 13:24 у своєму Телеграм-каналі заявив, що його бійці взяли під повний контроль селище міського типу Тьоткіне Глушковського району Курської області РФ.

Зокрема в коментарі під відео вказано: «Путінська армія стрімко покидає селище, залишає позаду позиції і важку техніку. Бої за Тьоткіне тривають».

Раніше сьогодні «ЛСР» оприлюднив два ролики, стверджуючи, що добровольці знищили два бронетранспортери путінських військ в селищі.

Звертає на себе увагу географічне розташування Тьоткіного – населений пункт з трьох сторін оточений Сумською областю України. Звісно, це робить його відносно легкою ціллю.

У свою чергу, Сибірський батальйон, який теж бере участь у звільненні РФ від путінської диктатури, у своєму Телеграм-каналі написав, що під натиском його бійців війська РФ залишили контрольний пункт, але не вказав, який саме.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Мелания Трамп жестоко обошлась с президентом, появилось видео

03.02.2018 - 22:32
Первая леди США Мелания Трамп вновь поставила президента в неловкое положение. В аэропорту Палм-Бич во Флориде, сойдя с трапа самолета, она нарушила протокол, отказалась фотографироваться с Дональдом Трампом. Мелания не только ...

Появился новый способ угона машины, — по-женски изощренный (видео)

30.01.2016
Преступники всегда были людьми изобретательными, ...

Под Донецком ВСУ ликвидировали двух террористов. Фото и видео

01.07.2018
В утренней предварительной сводке за ...