Росіяни знову окупували раніше звільнені території під Соледаром
Російські окупанти продовжують наступальні операції, у тому числі, на Бахмутському напрямку. Про це, серед іншого, без конкретики в останньому звіті про ситуацію на фронті повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).
У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState», зафіксував втрату Збройними силами України звільнених минуло літа значних територій північніше Соледара (північний фас Бахмутського напрямку).
Дивись для порівняння скриншоти його карти за позаминулу та минулу календарну добу. На останній ми червоними стрілками умовно позначили території, на яких російські фашисти вже закріпилися.

Подпишитесь на новости
























Коментарі (0)