Росіяни засипали Бахмутський напрямок своїми трупами

Російські окупанти вперто засипають своїми трупами поля, лісосмуги й населені пункти на Бахмутському напрямку. Про це в ефірі «Еспресо» повідомив заступник командира батальйону «Свобода» з четвертої бригади оперативного призначення Національної гвардії України Володимир Назаренко.

Офіцер зізнався, що він шокований цією «м’ясорубкою»: «Полями йдуть групи окупантів, ми їх перемелюємо артилерією, стрілковим озброєнням, а вони все одно йдуть та намагаються штурмувати великими групами».

Тим часом, сьогодні західні блогери стверджують, що атаки агресора під Бахмутом виявилися безуспішними. 

Український військовий експерт «DeepState» в цілому з ними згоден, але надає більш детальну інформацію по всьому напрямку:

«Тривають бої на стику Бахмутського та Соледару (північніше Бахмуту). Ворог, атакуючи з району терикону, хоче видавити наші сили із залишків села Бахмутське. Тривають бої за Опитне та біля Кліщіївки (південніше Бахмуту). Ворог намагається розвинути успіх біля сміттєзвалища (східна околиця Бахмуту), але невдало».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Установлен новый рекорд по сборке кубика Рубика: видео

10.03.2018 - 23:21
Специалист по робототехнике Бен Кац и разработчик программного обеспечения Джаред Ди Карло создали робота, способного собрать кубик Рубика за 0,38 секунды. Американские специалисты создали робота, который собирает кубик Рубика за ...

В Apple создали робота для утилизации iPhone (видео)

30.03.2016
Процесс полной разборки iPhone занимает ...