Росіяни засипали Бахмутський напрямок своїми трупами

Російські окупанти вперто засипають своїми трупами поля, лісосмуги й населені пункти на Бахмутському напрямку. Про це в ефірі «Еспресо» повідомив заступник командира батальйону «Свобода» з четвертої бригади оперативного призначення Національної гвардії України Володимир Назаренко.

Офіцер зізнався, що він шокований цією «м’ясорубкою»: «Полями йдуть групи окупантів, ми їх перемелюємо артилерією, стрілковим озброєнням, а вони все одно йдуть та намагаються штурмувати великими групами».

Тим часом, сьогодні західні блогери стверджують, що атаки агресора під Бахмутом виявилися безуспішними. 

Український військовий експерт «DeepState» в цілому з ними згоден, але надає більш детальну інформацію по всьому напрямку:

«Тривають бої на стику Бахмутського та Соледару (північніше Бахмуту). Ворог, атакуючи з району терикону, хоче видавити наші сили із залишків села Бахмутське. Тривають бої за Опитне та біля Кліщіївки (південніше Бахмуту). Ворог намагається розвинути успіх біля сміттєзвалища (східна околиця Бахмуту), але невдало».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Потрясающее исполнение гимна Украины на «Арена Львов»

15.11.2015 - 19:32
После такого сборная Украины обязана была обыгрывать Словению. Так и получилось. Результат матча – 2:0 в пользу Украины… (смотрите видео). Чтобы попасть летом следующего года на Чемпионат Европы во Франции, ...