Росіяни закрили продуктові супермаркети в Мелітополі

Втікаючи з Запорізької області росіяни закривають продуктові супермаркети, заявив мер Мелітополя Іван Федоров.

«У окупантів підпікає так, що тікають далі, ніж бачать, залишаючи людей на грані гуманітарної катастрофи», — сказав Федоров.

Він повідомив, що у Мелітополі та Бердянську раптово закрилися ворожі продуктові магазини «Мєра». Мешканці повідомляють, що донецький власник втік з Мелітополя.

«Цікаво, що напередодні таємничого закриття у Мєрі оголосили знижки на більшість товарів. Таку щедрість пояснювали «першим днем народження» магазинів. Перший став останнім?», — підкреслив мер.

Росіяни продовжують під приводом евакуації вивозити награбоване майно з окупованої частини Запорізької області, повідомляють, в свою чергу, в Генштабі ЗСУ.

«Російські окупанти продовжують під приводом евакуації мирних жителів вивозити награбоване майно з прифронтових населених пунктів тимчасово захоплених територій Запорізької області. Так, в Михайлівці зафіксовано евакуацію усього майна разом із співробітниками ворожих фінансових установ на викрадених у місцевих жителів легкових автомобілях», — говориться в повідомленні Генштаба.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Усик красиво нокаутировал Хука: видео

10.09.2017 - 01:41
Как и прогнозировалось, поединок в рамках Всемирной боксерской суперсерии WBSS между чемпионом мира по версии WBO в тяжелом весе Александром Усиком и немцем Марком Хуком завершился убедительной победой нашего боксера. Саша ...

Пятерка смешных говорящих животных (видео)

03.06.2016
Уже никого не удивить говорящими ...

Няш-мяш Поклонская сыграла и спела Мурку: видео

12.03.2017
Бывший так называемый прокурор Крыма, ...