Росіяни захопили значну територію східніше Вугледара

Російські окупанти захопили значну територію без населених пунктів в куту на стикові Времівського (колишнього Вугледарського) і Курахівського (раніше Мар’їнського) напрямків, східніше нескореного містечка Вугледар.

Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState». Дивись скриншот його актуальної карти за підсумками минулої доби.

На ньому він штриховкою і пунктиром червоно-коричневого кольору позначив втрачену територію, на якій за вчора встигли закріпитися загарбники. Окрім того, ми червоною стрілочкою умовно вказали зсув сірої зони активних боїв в наш бік.

На жаль, велика ділянка сірої зони трохи північніше, оточена окупованою територією з трьох сторін, швидше за все незабаром також перейде під контроль інтервентів.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Украинско-британская компания создала уникальную бронебойную пулю: видео

24.07.2017 - 19:26
Патрон, оснащенный нею уже прошел тестирование в ВСУ Украинско-британская компания Stiletto Systems Ltd продолжает разработку новых бронебойных патронов. Сегодня, 24 июля, портал defence-blog.com сообщил о том, что разработчики презентовали новый ...

Горит российский военный корабль «Маршал Шапошников», видео

16.02.2018
На палубе военного корабля Тихоокеанского ...