Росіяни захопили велику ділянку на Бахмутському напрямку

Російські окупанти відчутно просунулися з боку окупованого Бахмута в бік сусіднього Іванівського, що у напрямку вільного містечка Часів Яр. Про це повідомляють одразу декілька джерел, які заслуговують на довіру.

Блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» о 17:27 написав:

«Противник продовжує наступальні дії в напрямку Іванівського та Часового Яру. Застосовуючи штурмові групи з 30-40 осіб, мали успіхи у просування поблизу траси Часів Яр — Хромово, а також південно-західніше від Богданівки».

Наш захисник, який веде Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?» о 19:45 повідомив: «Орки продовжують наступальні дії на Бахмутському напрямку. Окупанти вже наблизилися до Івановського».

І нарешті авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» під час сьогоднішнього оновлення своєї карти о 17:01 позначив червоними пунктиром і штриховкою території між Хромовим і Іванівським, на яких вже закріпилися загарбники.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.