Росіяни захопили нові території на Мар’їнському напрямку

Російські окупанти минулої доби підтверджено просунулися вперед західніше Донецька. Про це в сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні без подробиць повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW).

При цьому варто зауважити, що зазвичай ISW розділяє Авдіївський напрямок від Донецького — другий географічно розташований південніше першого.

Саме там, за даними авторитетного вітчизняного укладача фронтових мап і військового експерта «DeepState», минулої доби загарбники помітно просунулися в районі частково окупованого, але нескореного села Георгіївка (західніше нещодавно окупованого містечка Мар’їнка).

Дивись скриншоти його карти за підсумками минулої календарної доби, на якому він червоно-коричневими штриховкою та пунктиром позначив втрачені території, на яких вже встигли закріпитися загарбники. Це частина самого населеного пункту та ділянка південніше.

Сіра зона при цьому в наш бік змістилася незначно.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Новым хитом Интернета стал российский клип о покемонах

27.07.2016 - 19:29
Обычное явление — как только в мире появляется что-то  мегапопулярное, вокруг этого сразу же пытаются заработать (деньги, славу, имя) множество пародистов. Так было с хитом корейца Пси (тысячи перепевов и клипов!), ...

Появилось полное видео задержания Саакашвили

13.02.2018
На странице в Фейсбук Михаила ...

Говорухин заявил, что слово «россияне» звучит отвратительно: видео

17.11.2016
Недавно президент России Путин предложил ...