Росіяни захопили нові території на Донеччині

Найгарячішою ділянкою фронту залишається Покровський (колишній Авдіївський) напрямок. За перші сімнадцять годин чотирнадцятого травня з усіх 93 атак російських окупантів тут сталося тридцять: «Найбільше — в районах Новоолександрівки  та Нетайлового».

Про це у зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

Тим часом авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» констатував на цій ділянці фронту втрату значної території між окупованим селом Первомайське і вільним Невельським.

Дивись скриншот його карти, на якій він червоно-коричневими штриховкою та пунктиром позначив втрачену ділянку, на якій за вчора закріпилися загарбники.

Зважаючи на те, що вона була оточена ворогом з трьох сторін і перебувала у сірій зоні, у Сил оборони не було шансів на її утримання. Головне, щоб там не потрапили в оточення наші захисники.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Панда пришла в восторг от снега (видео)

24.01.2016 - 15:15
Ай да молодцы — американцы и в снежной буре нашли позитив Крупнейшая в этом столетии снежная буря «Джонас», пронесшаяся над восточным побережьем США, уже унесла жизни 18 американцев. Они погибли из-за ...

Лига Европы-2017. Ростов – Манчестер Юнайтед – 1:1: видео голов

09.03.2017
В Российском Ростове одноименная команда ...