Росіяни захопили нові території біля Карлівки

Російські окупанти помітно просунулися вперед в районі нескореного стратегічно важливого села Карлівка на південному фасі Покровського (раніше Авдіївського) напрямку.

Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState». Дивись скриншот його актуальної мапи за підсумками минулої доби.

На ньому він пунктиром і штриховкою червоно-коричневого кольору позначив втрачену територію, на якій дванадцятого червня встигли закріпитися загарбники. Окрім того, ми червоними стрілочками умовно позначили місця розширення сірої зони в наш бік.

Тим часом пресцентр Генерального штабу Збройних сил України у зведенні станом на тринадцяту годину поточної доби, серед іншого, повідомив:

«Не полишає наміру противник протиснути нашу оборону на Покровському напрямку.  Бої тривають в районах Новоолександрівки, Калинового та Новоселівки Першої. На даний час наші оборонці відбили тут шість ворожих атак, ще дві – тривають».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Израиле на нефтеперерабатывающем заводе прогремел взрыв: видео

25.12.2016 - 20:41
На нефтеперерабатывающем заводе в израильской Хайфе произошел мощный взрыв. Клубы дыма поднялись над емкостью с топливом. Для ликвидации возгорания власти направили практически все экипажи спасателей. Как пишет Jerusalem Post, это ...

Американцы перебросили в Европу лазерное оружие: видео

16.03.2018
Американское лазерное оружие уже в ...

«Динамо» выиграло у «Янг Бойз»: видео голов

26.07.2017
В Киеве «Динамо» сыграло в ...