Росіяни терміново впроваджують нові заходи безпеки для військових літаків

Атаки дронами-камікадзе військових літаків на російських аеродромах в глибокому тилу окупантів майже напевне здійснюються з території РФ. Про це в останньому зведенні про російсько-українську війну з посиланням на власну розвідку заявило Міністерство оборони Великобританії.

Зокрема, про це свідчить розпорядження губернатора Псковської області організувати волонтерські патрулі для запобігання подальшим атакам на військовий аеродром «Крести», де 29 серпня зазнали пошкоджень два «Іл-76».

Тобто, загарбники впевнені, що баражуючі боєприпаси були запущені в безпосередній близькості від об’єкту.

Також у Лондоні вважають, що великі відстані все ще не під силу Збройним силам України з точки зору ефективних атак безпілотними літальними апаратами. Навіть, якщо вони теоретично можуть подолати такий довгий шлях, дуже мало шансів пролетіти його неушкодженим через ворожу протиповітряну оборону і рельєф місцевості (летіти доводиться дуже низько над землею).

При цьому МО Британії скептично ставиться до патрулів зі стрілецькою зброєю, адже вони можуть контролювати лише прилеглу до об’єктів територію, щоб не підпускати до них диверсантів. Тоді як дрон можна без проблем запустити і з більш далекої відстані.

Тому ворогу все одно потрібні додаткові радіолокаційні станції, зенітні установки та зенітно-ракетні комплекси.

Тим часом, загарбники почали споруджувати металеві розбірні конструкції з сітками для захисту літаків на своїх аеродромах, дивись фотографії з російських засобів масової інформації. Теоретично така конструкція справді може врятувати від невеликого чи навіть середнього баражуючого боєприпасу.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Джошуа на кураже побил Владимира Кличко в чемпионском бою года: видео

30.04.2017 - 01:28
Великий украинский чемпион Владимир Кличко проиграл. В прнципе, такой исход поединка с Джошуа предсказывался специалистами и букмекерами. Грустно, но факт. Бой Владимира Кличко против Энтони Джошуа состоялся в субботу, 29 ...

Домашняя рысь, которая очень рассердилась

24.11.2015
Посмотрите на домашнюю рысь, которая ну ...

Российский корабль протаранил мост: появилось видео

28.02.2019
Сегодня в южнокорейском порту Пусан ...