Росіяни просунулися в районі Роботиного, – ISW

Російські окупанти «нещодавно» незначно, але начебто підтверджено просунулися вперед в районі звільненого минулого літа села Роботине Запорізької області (Оріхівський, а раніше Мелітопольський напрямок).

Про це в останньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні без подробиць, серед іншого, повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

Однак альтернативних підтверджень цієї інформації від інших джерел ми не помітили. Зокрема авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» вже кілька діб поспіль не вносив зміни у лінію фронту на цій ділянці фронту, хоча й оновлює її щонайменше раз на день.

А блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади ЗСУ Станіслав Бунятов (Осман) о 15:39 у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» взагалі зауважив, що «орки підозріло притихли» на цій ділянці фронту.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

26.01.2019 - 12:35
Пожилой кавказец приходит в магазин и обращается к продавцу: — Продай мне два костюма. — Дед, зачем тебе два? Тебе уже восемьдесят лет. Возьми один, до конца жизни хватит. — ...

Як у Вінниці урочисто підняли Олімпійський прапор

07.08.2016
301 медаль розіграють спортсмени із ...

В Хмельницкой области столкнулись два поезда. Есть жертвы: фото, видео

27.05.2017
У Каменца-Подольского на железнодорожной станции ...