Росіяни просунулися у Часовому Ярі, – ISW

Російські окупанти дев’ятого і десятого червня підтверджено просунулися вперед у східній частині нескореного містечка Часів Яр (західніше раніше окупованого Бахмута) на Краматорському напрямку.

Про це в останньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні без подробиць, серед іншого, повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

При цьому вони уточнили, що якщо просування агресора зафіксоване в мікрорайоні Канал, то важкі бої також ідуть і в більш західному мікрорайоні Новий. Сподіваємося, що все-таки малося на увазі біля нього.

Однак авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState», який оновлює свою карту щодня, останні просування агресора у Часову Ярі фіксував ще за результатами восьмого червня, про що повідомлялося раніше.

А наш захисник, який воює у Часовому Ярі і веде Телеграм-канал «Бахмутський демон»,  сьогодні о 14:14 лаконічно повідомив: «Росіянські орки вигрібли добре сьогодні в нас».


Подпишитесь на новости

 

Video >>

В США ливень затопил целый город: видео, фото

28.05.2018 - 11:44
Ученые утверждают, что в Атлантике наблюдается аномальный рост силы ураганов. Причем, под их удар попадают не только южные штаты, расположенные у Карибского моря, но и столичный регион. Так, в Эллиотт-Сити ...

Кот, который сломался

12.12.2015
Иногда коты похожи на игрушку, ...