Росіяни просунулися під Донецьком, – ISW

П’ятнадцятого квітня російські загарбники підтверджено просунулися західніше окупованого з 2014 року Донецька. Про це в останньому звіті про ситуацію на фронтах в Україні без деталей повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW).

Оскільки, він окремо вказав на ворожі успіхи на Авдіївському напрямку, про що ми писали раніше, тут, очевидно, мова йде про містечко Красногорівку. Тим паче, що просування агресора там зафіксував авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState».

Дивись для порівняння скриншоти його карти за позавчора і вчора. На останньому він червоно-коричневими штриховкою і пунктиром позначив території, на яких вже закріпилися загарбники. Раніше це була сіра зона – тобто, ворог закріпився на ніким неконтрольованих ділянках.

Однак, та сама сіра зона знову змістилася в наш бік безпосередньо в самій Красногорівці – це місце на карті ми умовно позначили червоною стрілочкою.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Новой Зеландии идет неимоверная борьба за спасение жизней сотен китов: видео

10.02.2017 - 10:12
Настоящая трагедия разворачивается сейчас на берегу бухты Голден-Бей в Новой Зеландии — там власти и волонтеры прилагают неимоверные усилия, чтобы спасти около 150 китов, у которых еще остаются шансы выжить. ...

Появилось видео ракетного удара террористов по Водяному

20.03.2017
Военное телевидение Украины опубликовало видео ...