Росіяни просунулися під Авдіївкою, з Орлівки їх вибили

Російські окупанти минулої доби здійснили підтверджене просування на Авдіївському напрямку. Про це без подробиць в сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW).

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» навів конкретику – вчора ворог знову захопив великі території. Дивись скриншот його карти за 28 лютого, на якому він червоними штриховкою і пунктиром позначив втрачені території.

А ми додатково умовно позначили червоними стрілочками різке розширення сірої зони в наш бік, яка поглинула висоту і велику водойму західніше Орлівки…

Проте сьогодні вранці головнокомандувач Олександр Сирський заявив, що окупантів з Орлівки вже вибили. Він відзначив мужність, стійкість та героїзм військовослужбовців 3-ї штурмової та 25-ї окремої повітряно-десантної бригад.

«Вони сміливими та рішучими діями вибили супротивника, який прорвався на околицю Орлівки», — зазначив генерал.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Три способа слепить красивые вареники (видео)

25.12.2015 - 19:05
Излюбленная еда украинцев – вареники. Чем бы их не наполнили – они всегда вкусные. Предлагаем три способа лепки этого замечательного блюда, для того, чтобы они были еще и красивыми, как ...

Большой успех командования ООС на Донбассе: видео

08.06.2018
При содействии ВСУ улучшено ЖД-сообщение ...

В США занялись строительством дорог из свиного навоза

30.07.2016
Исследователи из Государственного технического и ...

Боец ВСУ одним выстрелом подбил танк террористов (видео)

12.04.2016
Некто под именем Николай Колесник, ...