Росіяни просунулися на Бахмутському напрямку

Російські окупанти мають просування на Бахмутському напрямку. Про це о 15:24 лаконічно без подробиць повідомив Телеграм-канал «Говорять Снайпер», який веде блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади ЗСУ, яка воює на цій ділянці фронту, Станіслав Бунятов (Осман).

Цього успіху загарбники добилися вже після того, як головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявив, що захисників вільного міста Часів Яр посилено боєприпасами, дронами та засобами радіоелектронної боротьби.

Втім, хоча Часів Яр зараз є найбільш гарячою ділянкою фронту на Бахмутському напрямку, не факт, що Станіслав Бунятов мав на увазі саме це місто. Зрештою, Бахмутський напрямок за версією Генерального штабу ЗСУ починається від північних околиць Горлівки Донецької області і закінчується Білогорівкою на Луганщині.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Порошенко поднял шапку солдата: появилось видео

14.03.2018 - 14:49
Пресс-секретарь президента Святослав Цеголко опубликовал у себя в Фейсбук видео с церемонии встречи Порошенко федерального президента Австрии Во время мероприятия с одного из военнослужащих упала шапка. Проходящий по красной дорожке ...

Новый хит от исполнителя «Gangnam Style» (видео)

01.12.2015
В сети появился новый клип ...