Росіяни просунулися біля Первомайського, створивши загрозу оточення

Російські загарбники помітно просунулися південніше нещодавно окупованого села Первомайське західніше Донецька. Про це о 8:10 повідомив новинний Телеграм-канал «Донбас Оперативний»:

«На південь від Первомайського противник зайняв територію занедбаних фруктових садів і просунувся до балки Домаха на ділянці шириною до 1,41 кілометра та на глибину до 1,45 км».

О 13:52 про це ж лаконічно розповів і наш захисник, який веде Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?»: «Окупанти мають просування у районі населеного пункту Первомайське».

Але найбільш тривожною ця інформація виглядає на карті авторитетного вітчизняного укладача фронтових мап і військового експерта «DeepState». Червоно-коричневими штриховкою та пунктиром він позначив втрачену територію, на якій вже закріпилися загарбники.

Ми ж червоними стрілочками позначили місця розширення сірої зони в наш бік та звертаємо увагу, що ще більша територія на схід від сусіднього вільного Невельського (на південний схід від Первомайського) тепер приречена, адже оточена ворогом більш ніж з трьох сторін.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Два котенка влюбились друг в друга и просто не могут больше скрывать своих чувств (фото) (видео)

03.12.2016 - 12:58
Пользователей интернета по всему миру тронула до глубины души фотография двух взятых из приюта котят — Луи и Луны, на которой они сидят напротив украшенной елки и как будто целуются. ...

На Винничине рыбак превратил старый «Запорожец» в амфибию: видео

10.09.2017
Житель Винницкой области Петр Кищенко ...

Появилось видео гибели российского пилота Су-25 Романа Филипова

05.02.2018
Появилось видео гибели российского пилота ...