Росіяни повідомили про втрату винищувача Су-34

Сьогодні на Донецькому напрямку Сили оборони знищили багатофункціональний фронтовий надзвуковий винищувач-бомбардувальник «Су-34» російських окупантів з бортовим номером 21 разом з двома членами екіпажу, яких звали Євгеном та Володимиром.

Про це повідомив ярий рашист, військовий льотчик і блогер, який веде Телеграм-канал «Fighterbomber», визнаний представниками обох сторін достатньо професійним та об’єктивним з точки зору фактажу.

Цю новину з посиланням на нього розповсюдили, зокрема, наші новинні Телеграм-канали «Оперативний ЗСУ» та «Донбас Оперативний». При цьому останній вказав марку літака і напрямок, де це сталося.

«Fighterbomber» же оприлюднив його фотографію та назвав імена ліквідованих пілотів, розхваливши їх, як кращий бойовий екіпаж: «Загинули в бою, як воїни». Ну-ну… Ми ж розуміємо, що стало менше на двох фашистів, яким горіти у пеклі за вбивства і інші злочини.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

США и союзники нанесли ракетный удар по Сирии: появилось видео

14.04.2018 - 13:00
Сегодня ночью США, Британия и Франция нанесли совместный ракетный удар по объектам в Сирии, где производилось химическое оружие. Удар был нанесен с фрегатов в Средиземном море. Использовалась авиация. По данным ...

Как отчистить старый ковер

18.10.2016
Без химчистки и дорогого пылесоса! ...