Росіяни поставили строки по захопленню Куп’янська

Російські окупанти планують захопити великий транспортний вузол і районний центр Харківської області Куп’янськ до березня цього року, щоб надати Путіну «велику перемогу» до президентських псевдовиборів. Принаймні так вважають автори видання «Forbes».

На підставі чого зроблене таке твердження, не зрозуміло. Виглядають такі плани відверто нереально, адже до Куп’янська ворогу ще треба пройти мінімум сім кілометрів. А при нинішніх темпах просування на це знадобляться місяці, а можливо й роки.

До того ж на фронті у загарбників є й інші більш досяжні цілі. Скажімо, Авдіївка, яку досі наші захисники утримують в фактично приречених обставинах. А Часів Яр чи Сіверськ нічим не гірші за Куп’янськ.

Разом з тим «Forbes» вказує деякі цікаві цифри і факти. Так, інтервенти зосередили під Куп’янськом 40 тисяч бійців, понад 500 танків і 650 бойових броньованих машин, а Сили оборони – 20 тисяч… (2 лютого в ОСУВ Хортиця називали ці самі цифри). Це не критична перевага ворога. І вона спостерігається по всій лінії фронта.

Гірше те, що у артилерії Збройних сил України закінчуються снаряди, а у окупантів їх число тільки зростає. Тому ЗСУ не можуть вести контрбатарейну боротьбу, що дозволяє ворогу стирати з лиця землі нашу оборону. Однак це, знову ж таки, проблема усього фронту, а не лише Куп’янська.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Британии королевский гвардеец толкнул в спину стоявшую у него на пути женщину: видео

25.07.2018 - 15:56
Курьезный случай произошел в Британии. Там королевский гвардеец без единого слова толкнул в спину стоявшую у него на пути женщину. И промаршировал далее. Барышня от неожиданности взвизгнула и за малым ...