Росіяни поширюють фейкове відео про «постріл у працівника ТЦК»

Нацполіція України заявляє, що відео з російських медіа нібито про постріл у працівника ТЦК — це фейк.

Фашистська російська держава тримається за рахунок тотальної брехні і терору. Сьогодні виявлено черговий приклад цинічного вкиду — пропагандисти поширили відео начебто з стріляниною у працівника «військкомату».

Зрозуміло, ціль одна — розпалювати ворожнечу в середені України. Саме для цього ворог не припиняє потоки брехні і маніпуляцій по відношенню до України. Як правило, для вкидів обираються чутливі для людей теми.

«Під час моніторингу поліцейські виявили у російських медіа відео тривалістю дві секунди, яке описане як момент пострілу невідомої особи у працівника Територіального центру комплектування та соціальної підтримки буцім-то у ході процесу вручення повісток. В інформації зазначалось, що нібито саме Національна поліція опублікувала цей контент», — йдеться в повідомленні.

Поліція повідомляє про підробку і наводить конкретні аргументи.

«Інформуємо, що у ході попередньої перевірки із залученням співробітників підрозділу кримінального аналізу встановлено, що вказане відео містить ознаки підробки: на опублікованому фрагменті відеозапису не відображено характерних ознак, притаманних пострілу з вогнепальної зброї; написи на жилеті зображуваної особи нерозбірливі, імовірно, написані іноземними літерами, а працівники ТЦК СП при виконанні службових обов’язків ходять в камуфльованому одязі та без світловідбивних жилетів; водяний знак на відео — підробка під вотермарку НПУ і не відповідає тій, якою маркується офіційне відео», — заявляють у поліції.

Зазначається також, що до поліції не надходило жодних повідомлень щодо вбивства або поранення працівника ТЦК СП.

«Ворог продовжує дискредитаційну кампанію, спрямовану на розпалювання ворожнечі в українському суспільстві шляхом розповсюдження дезінформації. Закликаємо не поширювати інформацію російських медіа та довіряти лише офіційним джерелам!» — йдеться далі в повідомленні поліції.

 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ЧМ-2018: Россия выигрывает у Египта 3:1. Видео голов

19.06.2018 - 22:04
После нулевого первого тайма, который прошел в относительно равной борьбе, во втором страсти закипели. Сборной Египта после поражения Уругваю нужна только победа, а потому она ведомая своим лидером Салахом пошла ...

Мэр Полтавы Мамай спровоцировал драку с депутатами: видео

19.04.2017
В Полтаве произошли очередные разборки ...