Росіяни почали маскувати ракети Х-101

У Росії почали маскувати ракети Х-101, які війська РФ використовують для масованих атак по Україні. Про це повідомляє DefenseExpress.

На корпусі ракети зачищають болгаркою серійний номер, щоб неможливо було ідентифікувати дату виготовлення, але знищення серійного номера може завадити лише швидкій ідентифікації уламків, оскільки всі внутрішні вузли та агрегати ракети мають свої серійні номери, і знищити їх без повного перебору ракети в заводських умовах досить складно.

Видання зазначає, що РФ використовує Х-101, вироблені в останніх кварталах 2022 року.

Нагадаємо, вчора, 26 січня, внаслідок 13-го масованого ракетного удару та 15-ї атаки дронами російських агресорів в Україні загинуло щонайменше 11 осіб. Про це сказав прес-офіцер ДСНС Олександр Хорунжий.

«В результаті терористичних атак РФ як дронами, так і ракетами були удари в 11 областях. Постраждали 11 осіб і загинули теж 11 осіб. Це інформація станом на 15.00», – сказав він.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Сеть выложили видео с наездом Жириновского на Путина

03.02.2019 - 14:23
В Ютуб 31 января пользователь «Три извилины» опубликовал видео с выступления на российском федеральном канале лидера ЛДПР Владимира Жириновского. Это был 2012 год, накануне выборов президента РФ, когда Путин заходил ...

Первый успех бойцов АТО в статусе Объединенных сил: видео

22.02.2018
Возле оккупированного Докучаевска террористы частенько ...